top of page
garso-stiprintuvai.jpg

NAMŲ KINO SISTEMOS

Galingas erdvinis garsas

Nukreipkite televizorių į kitą lygį naudodami.  Skaitmeniniai Garso Projektoriai arba "Sound Bar" Garso Sistemos - gražiai sukurtą garso juostą, kuri skamba taip gerai, kaip atrodo. Pagerina žiūrėjimo malonumą, derindamas naujausias garso technologijas ir vientisą dizainą, taip pat yra pakankamai galingos.

Skaitmeniniai Garso Projektoriai. Garsas prisitaikantis prie kambario. „3D Surround“ garso atkūrimas, realizuotas vienu įrenginiu, naudojant skaitmeninio erdvinio projektoriaus technologiją. 3D garso atkūrimas, atitinkantis 7.1.2 kanalus, realizuotas naudojant unikalią „Yamaha“ skaitmeninio garso projektoriaus technologiją, leidžiančią mėgautis filmais ir muzika su jaudinančiu 3D erdviniu garsu. „MusicCast“ funkcionalumas leidžia mėgautis įvairiu garso turiniu visuose namuose, naudojant išskirtinę programą.
Norint sukurti 7.1.2 kanalų garso pluoštus (priekis kairysis/dešinysis, centras, erdvinis kairysis/dešinysis, aukštis kairysis/dešinysis, viršus centras/kairysis/dešinysis), kiekvienas garsiakalbis valdomas atskiru uždelsimo laiku ir valdomas su savo nepriklausoma stiprintuvo grandine. Šios sijos yra projektuojamos ant sienų ir lubų, kad būtų tiksliai atspindėtos klausymo padėtyje. Tai sukuria tą patį garsą kaip ir tikri sieniniai ir lubiniai garsiakalbiai - ne virtualus garsas, o tikras 3D erdvinio garso atkūrimas. Be to naudoja „Surround“ kanalo garso spindulį „Surround Back“, o „Surround“ kanalas yra fantomas sujungtas, kad butu palaikomas iki 7.1.2 kanalo „Dolby Atmos“ ar „DTS: X“ atkūrimo ekvivalentas.
Tiesiog šis vienas prietaisas suteikia jums garsą, nusileidžiantį nuo lubų, pvz., Lietaus garsą iš dangaus ar kosminį laivą, skrendantį virš galvos. Pasinerkite į viską įtraukiantį, stulbinantį mėgstamų filmų, koncertinių vaizdo įrašų ir žaidimų vaizdą - tarsi būtumėte tikrai ten! Jus panardins į jaudinantį 3D erdvinį garsa iš vienos garso juostos.

"Sound Bar" Garso Sistemos. „Soundbars“ ( Garso juostos ) yra naujos kartos garsiakalbių sistemos, galinčios teikti daugiakanalį erdvinį garsą pritaikant turinį. Tai leidžia jums klausytis aiškaus dialogo ir kitų garsų iš priekio, specifinių garsų iš kitų kanalų į šonus ir galą bei sklandaus garso judėjimo aplink jus. „Surround Sound Expansion Plus“ suteikia gilų erdvinį garsą į bet kurį garso takelį, suteikdamas jums kino teatro pojūtį. Užpildykite savo namus puikiu garsu. Mažiausias detalumas, maksimalus aiškus garsas ir gilus bosas. Prijunkite „Soundbar“ prie televizoriaus ir pasiruoškite naudotis! Puikus garsas bet kur.

Namų Garso Kolonėlių Sistemos. Namų kino sistemos tampa vis populiaresnės kiekvieną dieną. Galimybė žiūrėti mėgstamus filmus ir programas patogioje namų aplinkoje su geru garsu skatina įsigyti aukštos kokybės akustiką. www.NamuTechnika.lt padės rasti tinkamą, jūsų kriterijus atitinkantį variantą. Namų kino garso sistemos. Įprasti stereofoniniai garsiakalbiai nepadės pajusti maksimalaus buvimo efekto. Norėdami sukurti aukštos kokybės garsą, namų kino mėgėjai turėtų atkreipti dėmesį į 5.1 ir 7.1 sistemas. Jos skiriasi priekinių ir galinių garsiakalbių skaičiumi. Atitinkamai, kuo daugiau jų bus, tuo įdomesnis bus garsas.
Žemųjų dažnių garsiakalbis vaidina svarbų vaidmenį visoje sistemoje. Tai jis yra atsakingas už boso atkūrimo kokybę. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra imtuvas. Dažniausiai šiame reguliatoriuje yra sumontuoti visi reguliatoriai. Belaidės kolonėlės vaidina išskirtinai pasyvų vaidmenį. Tačiau kai kuriose šiuolaikinėse sistemose kai kuriuos garso parametrus galima keisti tiesiogiai garsiakalbiuose. Šias garso sistemas sunku prijungti ir įdiegti, tačiau jos suteikia gilesnį ir aiškesnį garsą.
Kaip pasirinkti garsiakalbius savo namų kino teatrui? Be techninių specifikacijų, reikia atsižvelgti į kambario dydį ir norimą klausymo efektą. Tarp pagrindinių kriterijų reikėtų atkreipti dėmesį į: bendros galios - mažam kambariui visiškai pakanka 60 W, tuo tarpu didesniam kambariui geriau rinktis 100-150 W sistemas; jautrumas - parametras nustato garso grynumą, tačiau pernelyg jautrią akustiką galima lengvai sugadinti nuolat viršijant maksimalią naudojimo galią; korpuso medžiaga - idealus variantas, be abejo, yra medis, nors gerą efektą galima pasiekti naudojant aukštos kokybės plastiką. Renkantis akustiką, neturėtumėte pamiršti gamintojo pasirinkimo. Pasitikėkite tik patikimais prekių ženklais.

bottom of page